Nejnovější zprávy: Autotest: Hyundai Tucson N LINE, rodinný rychlík Příběh slavného orchestrionu z Chalupářů, vyměněn za rogalo a znovu nalezen

Společnost

​Géčko rozdalo přes 100 tisíc a zve zákazníky na Den mimořádných slev

Nákupní centrum Géčko vedle Globusu v Porubě je opět otevřeno v plné síle!

Pro zákazníky jsou u vstupů do centra připraveny desinfekce, veškeré plochy jsou několikrát denně ošetřovány. Stejným způsobem jsou na zákazníky nachystáni i jednotliví prodejci.

Napíklad společnost Triola prodává mimo spodního prádla i roušky s nanofiltrem. Na dodržování rozestupů zákazníků dohlíží ostraha a vše se pomalu vrací do normálu. Jen malí zákazníci si ještě budou muset počkat na otevření herních atrakcí.

Jakmile to bude možné, otevřou se pro ně nejen interiérová hřiště, ale bude na ně čekat i několik novinek.

V uplynulých měsících bylo pro zákazníky připraveno několik zábavních akcí, které se bohužel nemohly uskutečnit. Géčko se tedy rozhodlo plnit přání svým zákazníkům v ulicích Ostravy a pomáhat organizacím, které se s onemocněním COVID 19 přímo setkaly.

150 dárkových poukazů Nákupního centra Géčko obdrželi zaměstnanci Charita Ostrava, Alzheimercentrum a Domov pro seniory Iris. Géčko věří, že podporu si zaslouží především ti, kteří se starají o potřebné i v té nejtěžší době.

Ve spolupráci s rádiem Helax proběhla Rozdávačka s Géčkem, při které se v průběhu jednoho týdne rozdaly poukázky v hodnotě 70 000 korun. Zákazníci byli každý den informováni, kde se agent Helaxu objeví, a tak se někdy stalo, že se na něj doslova vrhli.

Poukázky se rozdávaly i na Hitrádiu Orion v soutěžním pořadu Hlavou proti Evelíně. Soutěž stále běží a tak je i v tuto chvíli možné vyhrát.

"Touto cestu bychom rádi všechny pozvali na Den slev, který bude tentokrát v neděli 28. června, kde si můžete nakoupit se slevami až 50 procent. Potkat můžete usměvavé hostesky s ochutnávkou osvěžující zmrzliny zdarma a u dětí oblíbeného maskota pana Géčka. Ten bude mít pro děti připravenou spoustu dárečků. Přijďte si i vy splnit svá přání do Géčka!" zve obchodní centrum.

Více zde: https://www.youtube.com/watch?v=QX36jARFwoc