Nejnovější zprávy: Dopravní podnik Ostrava v novém jízdním řádu zrychluje spoje! Muž v dresu Baníku napadl během duelu se Spartou strážného. Poznáte ho?

Byznys

Firmou Moravskoslezského kraje se pro letošní rok stala společnost Créer

Titul IBM Firma roku 2021 Moravskoslezského kraje si odnesla společnost CRÉER zabývající se výrobou nábytku a doplňků z vysokohodnotného betonu.

Firma nabízí betonové výrobky od designových mís přes umyvadla, gramofony či reproduktory až po vany. Foto: se souhlasem Créer

„V naší stálé nabídce naleznete jedinečný betonový nábytek do domácnosti i na zahradu, elegantní vybavení do koupelen, kuchyňské pracovní desky, i ty nejmenší interiérové doplňky,“ říká majitel vítězné společnosti CRÉER Marek Bilko.

Firma je v dnešním unifikovaném světě masové výroby manifestem různorodosti, individuality a důkazem, že věci, kterými se obklopujeme můžou mít svůj vlastní, nezaměnitelný příběh. Je odrazem touhy po originalitě a užitné kvalitě.

Každým úspěchem je uvedení na trh produktu, který využívá vlastnosti betonu tak jako žádný jiný, je přínosem pro svou kategorii, a tím je zcela jedinečný.

Patří mezi ně betonový gramofon, betonové reproduktory nebo betonové LED panely. Životnost se počítá minimálně na desítky, ne-li stovky let. Mezi zákazníky patří hlavně architekti, koupelnová studia a designeři.

„Gratuluji vítězi za společnost IBM. Pro naši společnost je inovace jednou z klíčových oblastí, a jsem tedy upřímně rád, že zvítězila firma, která je velmi inovativní a zároveň inovativním způsobem pracuje s velmi tradičním materiálem,“ zhodnotil volbu Jiří Skoumal z IBM Česká republika.

Druhé místo obsadila společnost elieva provozující Divadlo Mír. Bronzový stupínek patří společnosti Rybízák, výrobci ovocných vín.