Nejnovější zprávy: V Moravskoslezském kraji přibývá nakažených - i ve firmě, která šije roušky Na radnici ve Vítkovicích odvolali starostku Vlčkovou (ANO), nahradil ji Čermák (Ostravak)

Společnost

Festival zábavy, hudba, tuny barevného prášku a skvělá atmosféra! To je Rainbow Run

Již šestým rokem uchvátí železné srdce Ostravy strhující atmosféra festivalu pro lidi, kteří milují život a jsou tak trošku blázniví.

Momentka z minulého ročníku. Foto: Rainbow Run

Ať už příjdou s kamarádem či kamarádkou, se svou láskou nebo klidně celou rodinou.

Rainbow Run zaujal jak milovníky letních hudebních a zábavních akcí, tak sportovní nadšence. V rámci programu účastníky čekají vystoupení zvučných jmen, jako například kapely Mirai, tak běh na 5 kilometrů. Pro rodiny s dětmi je speciálně připraven běh Rainbow Run Family na 2 kilometry.

„Na výběru hudebních interpretů si dáváme opravdu záležet. Už delší dobu pro nás byla jednoznačnou volbou právě skupina Mirai, která do svých vystoupení dává neuvěřitelnou energii a sílu. To nás baví! Znáte písničku: Není nutno, aby bylo přímo veselo? Tak tu a spoustu dalších známých pohádkových písní si můžete zazpívat s hudebním umělcem Jaroslavem Uhlířem, který je našim dalším vystupujícím. Českou i slovenskou scénu oslnila raperka Sima. A právě ta také vystoupí na Rainbow Runu. Máme se na co těšit!„ zvou organizátoři.

Připravené jsou aktivity jak v rámci programu, tak atrakce v rámci areálu. Na své si příjdou dospělí i děti. Hlavní doménou Rainbow Runu je jeho originalita, která spočívá v několika tunách duhového prášku.

Všichni jsou barevní od hlavně až k patě. Nejoblíbenějším bodem programu je Duhové nebe, kdy přes šest tisíc lidí najednou společně vyhodí barevný prášek do vzduchu.

„Spojujeme lidi. Dáváme rodinám příležitost se bavit společně. Dáváme lidem možnost uvolnit se, vybláznit se a na chvíli být zase nespoutanými malými dětmi. Spojujeme jak milovníky hudby, tak milovníky sportu. Ty, kteří chtějí zažít něco nového. Ty, kteří si chtějí splnit své výzvy.“

Pestré vyžití v samotném srdci Ostravy zažijí návštěvníci 23. 5. 2020. Vstupenky jsou již nyní za výhodnější cenu v předprodeji na www.rainbowrun.cz.

Další vlna předprodeje končí už nyní, na konci měsíce leden.

Sblížit se s Rainbow Runem můžete také skrze instagram @rainbowruncz