Kultura
21/04/2022 Petr Sobol

Festival Beats for Love má nejsilnější line-up v historii! Dorazí Armin van Buuren či Alan Walker

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii.

V rámci letošního ročníku, který proběhne 1. - 4. července 2022 v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců. K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby.

K dříve zveřejněných umělců se na line up hlavní stage přidal legendární hip-hop & funky projekt Stereo Mc´s, král mainstreamového drum and bassu Wilkinson, vycházející superstar Martin Jensen či kometa mezi novou generací drum and bass producentů Kanine.

Sestavu na Techno stage okořenily hvězdné stálice techno scény The Advent a Ben Sims a pódium Reggae2Jungle bude hostit legendárního jungle performera MC Jamalski nebo aktuální bombu Mandidextrous. Pozadu nezůstala ani EDM & Trance stage, kde se v létě objeví projekty Blasterjaxx, TV Noise a Matt Nash nebo Evropa 2 House square, kde zahrají jména jako Eats Everything, Leftwing:Kody a Cassimm.

V rámci osmého ročníku největšího hudebního festivalu v České a Slovenské republice se objeví jména z více než 20 zemí světa. Celý zahraniční line-up doplní ten nejlepší česko-slovenský support, který bude zveřejněn v rámci kompletního line-upu letošního Beats for Love, na který se mohou fanoušci těšit nejpozději koncem května.

Vstupenky, které si fanoušci koupili na Beats for Love 2020 nebo 2021, který se z důvodů koronaviru musel přesunou na letošní rok, jsou stále v platnosti.

Sdílejte článek