Nejnovější zprávy: Bohumínský žhář rodinu už dříve ohrožoval plynovou pistolí Sundejte roušky, hygienici kromě okresu FM zmírnili opatření

Kultura

Dolní Vítkovice zvou do letního kina. Promítá se Joker!

"Ukázalo se, že formát autokina se vám zalíbil a tak jsme se rozhodli v něm pokračovat, ale tak trochu jinak," zvou organizátoři promítání.

Foto: DOV

"Připravujeme kino pod otevřeným nebem – Letní kino a rovnou pod Bolt Tower."

Cena v předprodeji: 100 Kč k dostání na e-shopu, cena na místě je 130 korun.

O filmu

Zkrachovalý komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději.

Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker.

"Vaše bříška potěšíme něčím dobrým k zakousnutí v atraktivním prostředí podpecí. Před případným deštěm nás ochrání střecha vysoké pece, takže promítání proběhne za každého počasí," uvedli pořadatelé.

"Pro vaše pohodlí nezapomeňte s sebou deky, polštářky anebo rovnou polštáře či křesílka. Doporučujeme dorazit v předstihu, zajistíte si tak větší pohodlí i místo."

Samotné promítání začne ve 21:30 hodin, vstup do areálu bude možný od 19:00 hodin.

Projekci připravuje Maxim‘ s Cinema.