Kultura
29/08/2022 Petr Sobol

Dojemná tečka. Marek Ztracený si získal Ostravu, zpíval i pro Zagorovou

Marek Ztracený v sobotu zavítal do Ostravy, kde uzavřel své Tour de Léto. Mezi valy Slezskoostravského hradu dorazilo sedm tisíc lidí, kteří si domů odnesli parádní zážitky.

Marek Ztracený si v rámci letního turné naplánoval 18 zastávek. Tour de Léto odstartovalo už v červnu a tečku napsalo v sobotu večer v Ostravě. A konec to byl opravdu stylový.

Populární zpěvák dostal v rámci svého koncertu diváky do varu. Lidi bavil i MasterChef Roman Staša nebo Richard Genzer, který s fanoušky trénoval choreografii na hit Tak se nezlob.

Ztracený si se svou kapelou koncert ohromně užíval a několikrát neskrýval ani dojetí. „Nechci, aby to skončilo,“ říkal divákům.

V rámci koncertu připomněl i zpěvačku Hanu Zagorovou z Petřkovic, která o den dříve ve svých 75 letech zemřela. „Moje srdce se trhá na kusy. Odešla legenda, ale hlavně neuvěřitelný člověk s velkým srdcem. Moje spřízněná duše, která mi, jako jedna z mála, rozuměla, a ke které jsem vzhlížel. Zažili jsme velké věci. Tolik si pro mě znamenala a děkuju za vše, co jsi pro mě udělala. Nikdy nezapomenu,“ napsal na Facebooku Ztracený, který poté v Ostravě emotivně zazpíval píseň Můj čas.

Sobotní koncert, na němž Ztracený ukázal i sošku za vítězství v anketě Český slavík, končil hity Dvě lahve vína a Naše cesty, na které tančila a zpívala celá Ostrava. „Děkujeme za dnešní atmosféru. Bylo vás tak strašně moc a byli jste úžasný publikum. Omlouvám se za pár momentů, kdy to na mě všechno dolehlo,“ svěřil se pak zpěvák na sociálních sítích. „Díky Ostravo. Lepší konec jsme si nemohli přát,“ vzkázal všem fanouškům.

Sdílejte článek