Nejnovější zprávy: To bude show! Do Ostravy míří legendární muzikál Děti ráje O brigádníky je nouze. Firmy platí i 160 korun na hodinu

Byznys

Marek Jankulovski na snídani v Bernie's. Proč začal obchodovat s vínem?

Prvním hostem pravidelných snídaní, jehož jsme k rozhovoru pozvali do vyhlášené ostravské restaurace Bernie’s, byl vítěz fotbalové Ligy mistrů Marek Jankulovski

Foto: Vladimír Pryček, Magazín PATRIOT

Kvalitní snídaně je základem úspěšného dne, to vám potvrdí nejen maminka, ale i váš fitness trenér.

Míchaná vajíčka, vejce benedikt, čerstvý pomerančový fresh a silné espresso, které nám tentokrát v Bernie’s připravili, byli dokonalou definicí takové poctivé byznysové snídaně.

Diskrétní prostředí a příjemný pan číšník skvělé jídlo perfektně orámovali a my tak měli dostatek prostoru na debatu o kariéře po kariéře a podnikatelských plánech, které má před sebou úspěšný fotbalový reprezentant Marek Jankulovski.

Jaká byla jeho cesta k obchodu s vínem, kdo je mu v začátcích podnikání oporou i mentorem a jaké to bylo v roli sportovního ředitele Baníku Ostrava, se exkluzivně dočtete v únorovém vydání tištěného Magazínu PATRIOT.

Pokud se s Markem chcete setkat osobně a poznat jeho lásku v k italskému vínu, jste už ve středu 22. února zváni do restaurace Bernie's na degustační večer s Emanuelem Ridim, který si připravil pětichodové menu plné italských specialit a Markem Jankulovským, který se postará o vinné párování. Můžete se těšit na vína Marka Jankulovského, Johna Terryho a dalších fotbalových hvězd.

Nutná rezervace na e-mailu: info@bernies.cz.

Fotogalerie

Autor: Vladimír Pryček, Magazín PATRIOT

Zavřít reklamu