Sport
14/11/2022 Petr Sobol

Chance liga je zpátky. Poruba dnes přivítá Slavii

Hokejisté Poruby jsou na prvním místě tabulky Chance ligy. Tu sice přerušila reprezentační přestávka, dnes se ale celý kolotoč rozjíždí znovu.

Poruba před reprezentační pauzou sehrála dva domácí zápasy ve dvou dnech. V tom prvním porazila v prodloužení Litoměřice a následně přehrála 5:1 Sokolov.

„Chtěli jsme ze dvou zápasů před reprezentační pauzou šest bodů, máme pět, takže spokojenost. Teď si kluci odpočinou a připraví se na další zápasy,“ říkal kouč ostravského celku Jiří Režnar, jehož svěřenci mají stejně bodů jako druhá Třebíč. Zároveň však Poruba odehrála o tři zápasy méně.

Už dnes, od 18 hodin, Poruba přivítá doma Slavii, která je v tabulce zatím desátá. Pražané nedávno vyměnili trenéry a před reprezentační přestávkou porazili 2:1 Kolín. „První dvě třetiny jsme hráli dobrý hokej. Bylo v nich vidět, kde nás nejvíce tlačí bota. Je to právě v proměňování šancí. Jsme ale rádi, že jsme před reprezentační pauzou urvali tři body, které nám dodají sebevědomí a povzbudí nás do další práce,“ říkal slávistický kouč Daniel Tvrzník.

K oporám Slavie patří gólman Roman Málek, obránci Karel Klikorka či Vladimír Roth nebo útočníci Tomáš Knotek s Vladimírem Růžičkou.

První vzájemný zápas obou soupeřů letos vyhrála Slavia, která v Praze zvítězila 3:2. Jak to dopadne tentokrát?

Sdílejte článek