Nejnovější zprávy: Bolt Tower nese další dvě hvězdy. K Rottrové a Štreitovi přibyli Ovčáček a Báchorek V Ostravě zahynul řidič auta, policie hledá svědky, kteří nehodu viděli

Společnost

Cestující do zahraničí se mohou za 1756 korun nechat otestovat ve FNO. I o víkendu

Fakultní nemocnice Ostrava (FNO) vychází vstříc českým turistům cestujícím do zahraničí, kteří potřebují pro vstup do cizí země potvrzení o negativním testu na Covid-19.

Foto: FNO

Samoplátci, kteří přijdou k odběru do COVID CENTRA FNO v provozní době od pátku 14. 8. do pondělí 17. 8. 2020 včetně, si budou moci výsledek testu vyzvednout hned následující den po odběru po 9.00 hodině ranní na Informacích Centrálního příjmu FN Ostrava (otevřeno 24 hodin denně).

Odběrová místa COVID CENTRA FNO jsou v provozu denně (včetně sobot, nedělí a svátků) od 7.00 do 15.00 hodin. Doba vyzvednutí výsledku testu samoplátců v následujících dnech bude dále upřesněna.

Samoplátci mohou přijít na odběr bez objednání, avšak pro urychlení odbavení přímo na odběrovém místě doporučujeme předem využít online Registrační formulář.

COVID CENTRUM FNO se nachází v areálu fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě, u vjezdu z ulice K Myslivně.Cena vyšetření pro samoplátce je 1756 korun.

Na místě je možné zaplatit kartou, případně v hotovosti na recepci Domova sester.

Aktuální informace o provozu odběrových míst pro samoplátce i klienty s žádankou včetně mapky přesného umístění centra v areálu nemocnice naleznete zde.