Nejnovější zprávy: Od počítače do slévárny. Mladý pár vyrábí unikátní litinové nádobí Ochutnejte regionální produkty, vyzkoušejte tradiční řemesla. Do Ostravy míří Moravskoslezský jarmark

Společnost

Blízko centra Ostravy byl nalezen mrtvý muž. Nikdo neví, kdo to byl

Policisté žádají veřejnost o pomoc při ztotožnění muže, který byl 11. června nalezen bez známek života v Ostravě-Přívoze

Ilustrační foto: Pixabay.com

Tělo zemřelého bylo nalezeno na travnaté ploše na Sokolské třídě poblíž domu č.p. 114 v Ostravě-Přívoze, ovšem bez dokladu totožnosti.

Odhadovaný věk muže byl 60 až 70 let, měřil mezi 165 a 175 centimetry, byl vysoké štíhlé postavy, měl modré oči, krátké šedivé vlasy a šedivé vousy.

„Měl tetování na pravém předloktí s motivem srdce a dvě černé tečky. Taky měl tetování na levé ruce v horní části předloktí – dvě malé tečky a písmeno H. Dále mu pak chyběly dva články prstů na levé ruce,“ uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Muž měl na sobě šedou mikinu s kapucí, zelenou károvanou košili, modré tričko, černé tepláky s bočními kapsami a červené tenisky. „Žádáme veřejnost, která by mohla přispět jakoukoliv informací, která by vedla ke ztotožnění zemřelé osoby, nechť se obrátí na bezplatnou linku 158,“ dodala Michalíková.