Nejnovější zprávy: Frenštát si připomene 30 let od začátku odsunu ruských vojáků z města Izraelský hudebník a držitel Grammy Oran Etkin vystoupí v Ostravě

Sport

Baníkovci, pozor: ​prodej permanentek končí 30. září!

Už jen několik týdnů mají zájemci o permanentku na Baník na to, aby si ji zakoupili. Prodej celosezonní permanentky totiž s posledním zářijovým dnem skončí.

Grafika: FC Baník Ostrava

Ti fanoušci, kteří si permici zakoupí v rámci pondělní velké autogramiády, dostanou navíc zajímavou prémii.

„Prodej celosezonních permanentek na konci září skutečně skončí. Stále se však vyplatí ji zakoupit, protože vedle řady dalších výhod přijde jejího majitele vstup na zbylé domácí zápasy sezony nadále výrazně výhodněji než v případě platby za jednotlivé vstupné,“ uvedla Petra Kubielasová, ticketingová manažerka Baníku Ostrava.

Prodej permic stále probíhá na všech běžných prodejních místech. Tedy i na těch v OC Forum Nová Karolina. Právě tam vypukne v pondělí 9. září v 17 hodin velká autogramiáda hráčů a realizačního týmu FC Baník Ostrava.

Kdo si během tohoto dne zakoupí permanentku ve Fanshopu FCB v OC Nová Karolina, získá prémii v podobě velkého originálního plakátu Milana Baroše z limitované edice. Na autogramiádě bude mít tu nejlepší možnost nechat si jej kapitánem Baníku rovnou podepsat.

Ceny permanentek

Hlavní tribuna 2.990 Kč

Tribuna B 2.490 Kč

Tribuny C a D 2.190 Kč

Dětská 690 Kč*

Slevy

Děti do 6 let včetně ZDARMA

Děti 7 až 14 let včetně 50%

ZTP – 50%

ZTP/P (doprovod bez místa ZDARMA) ZDARMA

Doprovod ZTP/P s místem 20%

* Dětská permanentka - 690 Kč (při koupi plnocenné permanentky)

Zlevněné permanentky Veškeré slevy jsou uplatnitelné na našich prodejních místech a před utkáním na pokladnách stadionu.

Pro uplatnění dětské / ZTP / senior slevy na permanentku je nutné doložit jakýkoli doklad totožnosti.