Gastronomie
08/11/2019 Jaroslav Baďura

Albert v Ostravě otevřel po velké rekonstrukci. Novinkou je čerstvé tržiště

​Albert v ostravském obchodním centru Avion Shopping Parku otevřel po kompletní modernizaci ve středu 30. října.

Letos jde již o šestý hypermarket představený ve zcela novém vzhledu. Proměnou do konce roku projdou ještě další tři velké obchody. Nový koncept obchodu klade důraz na pohodlí zákazníků, rychlost nákupu a čerstvost a přenáší do všech regionů republiky prvky nejlepšího obchodu v tuzemsku.

„Ostravský hypermarket je letos již šestým z devíti hypermarketů, který představujeme v novém. Kompletní proměnou letos prošly naše velké obchody také na pražském Zličíně, Hostivaři a Nových Butovicích, v Jihlavě a v Chebu,“ říká Michal Pavelka, ředitel pro operativu obchodů Albert.

„Do konce roku čeká modernizace ještě naše hypermarkety v Brně, Táboře a v Karviné.“

Při modernizaci přenáší Albert do svých obchodů po celé republice nejúspěšnější prvky a celkový styl z Albertu na Chodově, který získal minulý rok v Diamantové lize kvality ocenění nejlepšího obchodu v Česku.

Moderní obchod láká více zákazníků

Hypermarket Albert v ostravském Avion Shopping Parku obslouží každý týden desetitisíce zákazníků, kteří do obchodu vyráží hlavně na víkendové rodinné nákupy. Právě jejich přání byla určující pro proměnu prodejny.

„Reagujeme na potřeby současných zákazníků, kterým se snažíme vycházet vstříc. Srdcem nového hypermarketu je moderní a otevřené čerstvé tržiště. Modernizovaný obchod nabídne pohodlí ve všech fázích nákupu od přístupu do prodejny přes řazení a šíři sortimentu až po pohodlné zaplacení,“ popisuje Michal Pavelka.

Na zákazníky zároveň čeká řada novinek například v podobě oddělení Zdravě s Albertem, které nabízí sortiment bio produktů, výrobků bez lepku, laktózy, pro diabetiky či vegany.

Zároveň si zákazníci mohou dopřát denně čerstvé pečivo z pekárny Alberta, ale také od lokálních dodavatelů. Jedním z nich je místní pekárna Pekaři a spol., která do ostravského hypermarketu dodává své pekařské výrobky.

Pohodlí pro zákazníky i zaměstnance

Novinky ostravský hypermarket představil nejen zákazníkům, ale i svým zaměstnancům. O zákazníky se stará více než stovka zaměstnanců a řada z nich pracuje v obchodě od jeho otevření. Pro ně Albert kompletně zmodernizoval zázemí včetně šaten i odpočinkové místnosti.

Sdílejte článek