Nejnovější zprávy: Kofole loni klesly tržby o 0,5 procenta na 6,96 miliardy korun ​Zuzana Pilipčincová je ředitelkou obchodního centra Avion Shopping Park Ostrava

Společnost

VIDEO: Opilý řidič na Bruntálsku ujížděl policii, ale ošklivě havaroval

Řidič, který nereagoval na výzvy policistů k zastavení vozidla, ujížděl a havaroval, si v těchto dnech vyslechl podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Po havárii muži albrechtičtí policisté pomáhali z převráceného vozidla ven. Přivolaní zdravotníci nezjistili, že by muž utrpěl zranění.

Honička se odehrála mezi obcí Hlinka a Bartultovice. Řidič po celou dobu nereagoval na výzvy policistů k zastavení a při ujíždění, kdy místy jel i přes 130 km/hod, dostal v obci Bartultovice smyk, který nezvládl.

Vyjel mimo silnici, kde narazil do směrového sloupku, vodící tabule a převrátil se na střechu, po které dojel až k zaparkovanému vozidlu Octavia, které poškodil.

„Muž ve věku 58 let byl pod vlivem alkoholu. Dechová zkouška u něj vykázala hodnoty přesahující 1,5 promile. Řidič doznal, že před jízdou vypil jedno pivo a dvě odlivky tvrdého alkoholu. Uvedl, že se chtěl před policisty schovat někam do dvora, popřípadě jet do Polska a že to byl zkrat,“ uvedla policejní mluvčí.

Podezřelému nyní hrozí trest odnětí svobody do výše tří let. Způsobená škoda činí 20 tisíc korun.

Foto dne