Nejnovější zprávy: K trofeji bylo blízko a přece daleko. Baník se Slavií prohrál 0:2 Ostrava už tomu nevěřila. Po 32 letech byla otevřena budova zvaná skelet

Společnost

Řidič šel vynadat řidičce, ta mu přejela nohu a ujela

Zraněním skončila rozepře mezi řidičem a řidičkou v Ostravě-Nové Vsi.

"Dne 27. listopadu 2018 v době kolem 08:00 hodin došlo v obci Ostrava – Nová ves, na ulici 28. října, za výjezdem z ulice U Boříka ke konfliktu mezi řidičem vozidla tovární značky Škoda Octavia, šedé barvy a řidičkou vozidla značky Opel Corsa, červené barvy," uvedl policejní mluvčí Richard Palát.

Řidič vozidlo škoda zastavil v levém jízdním pruhu, vystoupil, šel k v pravém pruhu stojícímu vozidlu značky Opel řešit svou nespokojenost se způsobem jízdy řidičky tohoto vozidla. "Tato nereagovala a poté co se rozjela kolona vozidel před ní, pokračovala v jízdě, přičemž měla muži přejet jednu nohu," dodal mluvčí.

"Tímto žádáme svědky této nehody, kteří by mohli přispět k objasnění jejího mechanismu a průběhu, nechť nás kontaktují na kterékoliv služebně Policie České republiky, bezplatné lince 158 nebo na služební telefonní lince 974 725 254. Za případnou pomoc předem děkujeme," žádá policie.

Foto dne