Předplatné tištěného magazínu PATRIOT

Vážení čtenáři,

jsme ostravští a krajští patrioti, kteří si nezakrývají oči před vážnými problémy kraje i města, ale na druhou stranu dobře vědí, jak obrovský potenciál v sobě lidé, kteří zde žijí a působí, mají. Proto vám chceme přinášet příběhy osobností, které se úspěšně, ale i neúspěšně pokusily prorazit, být úspěšnými, vyniknout.

Věříme, že kdo se chce věnovat podnikání či byznysu poctivě a opravdově, ten se dokáže poučit nejen ze zkušeností těch veleúspěšných, ale také z toho, jak často se za snahou uspět skrývá neúspěch. I proto se můžete těšit nejen na profily, příběhy a reportáže s těmi, kdož jsou na vrcholu, ale i s takovými podnikateli a osobnostmi, které na té cestě teprve jsou, překonávají řadu překážek a ne vždy zvítězí. Chceme být inspirativním čtením pro všechny, kdož si nemyslí, že je Ostrava a Moravskoslezský kraj na okraji.

OBJEDNAT PŘEDPLATNÉ
 

patriot_render_3plus1

3x proč

  • Úspěšné osobnosti našeho kraje.
  • Zajímavé projekty.
  • To nejdůležitější, co se u nás děje.
KDE MŮŽU MAGAZÍN OBJEDNAT?

Cena tištěného magazínu Patriot

Magazín Patriot v tištěné verzi vychází jednou za dva měsíce.
Cena jednoho výtisku je 70 kč při objednávce celoročního předplatného. Při objednání pouze jednoho výtisku zaplatíte 100 kč.

Tištěný magazín PATRIOT vyjde v roce 2018 v těchto měsících: únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec.

Objednávka předplatného tištěného magazínu Patriot na rok 2018

Číslo účtu pro předplatné je: 2601171234/2010 + do poznámky platby uveďte vaše jméno.

Patriotmagazin.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.