Nejnovější zprávy: Dračí lodě na Hartě a Nohavica v Porubě. Zveme na Top 10 akcí tohoto týdne! Ve Frenštátě se skákalo na počest Jiřího Rašky. Memoriál má zvuk nejen u místních

Společnost

Outlet Arena Moravia hostí víkendovou show Staň se hvězdou!

Červený koberec, filmy, VIP celebrity českého showbyznysu, krásné módní kousky od známých světových značek a mnoho dalšího.

Ne, řeč není o slavném filmovém svátku udílení Oscarů, ale o blížícím se víkendu Staň se hvězdou v Outlet Arena Moravia. Zažijte povznášející atmosféru červeného koberce o víkendu 26. až 28. dubna.

Pátek 26. dubna
"Již v pátek odstartujeme v hollywoodském stylu a těšit se můžete na welcome drink pro každého návštěvníka, moderátora DJ Lowu, soutěže o zajímavé ceny a v 19:00 jedinečný koncert třinecké kapely Lake Malawi, letošního zástupce České republiky v hudební soutěži Eurovize 2019," zvou organizátoři.

Opravdovým bonbónkem pátečního večera je Night shopping do 22:00, během kterého můžete ulovit módní kousky se slevou až 80%.

Nenechte si ujít večer plný zábavy, nakupování a příjemných pocitů. Téměř 40 prodejen si pro vás na tento večer připravilo neodolatelné limitované slevy a dárky k vašim nákupům.

Sobota 27. dubna
V lesku hollywoodských Star se budou návštěvníci Outlet Areny Moravia cítit i v sobotu 27. dubna. Připraven je celodenní doprovodný program, kde nebude chybět promítání filmů na stříbrném plátně po celý den, řada hudební vystoupení v čele s vystoupením revivalové skupiny Queen či pokládání Hvězdy slávy na chodníku Outlet Arena Moravia pro vítěze naší FB soutěže.

Na programu bude i oscarová módní přehlídka, kde v rolích modelek a modelů se představí český olympionik Roman Šebrle, Muž roku Matyáš Hložek, Miss Andrea Bezděková a Iveta Vítová a moderátorky Inna Puhajková a Michaela Štoudková.

Zaručenou hvězdnou atmosféru podtrhne moderátorská dvojice Hanky Mašlíkové a Petra Říbala z rádia Evropa 2. Přijďte a užijte si to spolu s námi.

Neděle 28. dubna
V neděli 28. dubna zakončíme velkolepou atmosféru v hollywoodském stylu pokračujícími slevami až do výše 80%. "Nenechte si ujít poslední šanci cítit se, jako hollywoodská hvězda Outletu Arena Moravia a nakoupit za výhodné ceny," dodávají pořadatelé akce.

Foto dne