Nejnovější zprávy: ​Letošní Oktobeerfest je velké lákadlo. První vlna lístků je pryč! Novým ministrem kultury má být Lubomír Zaorálek

Společnost

​Ostravský Avion Shopping Park nabízí program pro celou rodinu

Avion Shopping Park Ostrava se dlouhodobě snaží přinášet svým zákazníkům radost z nakupování a také možnost aktivně trávit volný čas.

Ilustrační foto: Archiv

V centru si tak nyní kromě novoročních výprodejů můžete užít i řadu oblíbených atrakcí pro malé a velké – například halu pro elektro-motokáry nebo zábavní Funpark Žirafa.

Automobilovým nadšencům a amatérským závodníkům všech věkových kategorií je určena nejdelší a nejmodernější dráha pro elektro-motokáry ve střední Evropě, kterou najdete v E-MOTION Parku Ostrava. Hala na ploše více než 8000 m2 nabízí přes 400 metrů dlouhou a až osm metrů širokou trať s několika rychlostními úseky. Otevřeno je denně od 12:00 do 22:00 hodin, o víkendech už od 10:00 hodin.

Řadu zábavních aktivit si užijete i ve Funparku Žirafa, který s rozlohou 2300 m2 patří k největším zábavním parkům v České republice. Prostor disponuje více než devadesáti nejmodernějšími atrakcemi pro děti i dospělé. Nejen k vidění je zde například největší dětská prolézačka v Evropě nebo nejmodernější 9D kino s nabídkou více než 80 filmů.

Funpark Žirafa má otevřeno každý den od 9:00 do 19:00 hodin, o víkendu až do 21:00 hodin. Vedle běžného vstupu nabízí také možnost objednání narozeninové oslavy či jiné události na míru.

Návštěvníci ostravského Avion Shopping Parku naleznou v areálu nákupního centra také moderní fitness centrum FIT UP! o rozloze 1200 m2. K dispozici je zde například Ladies zóna určená speciálně pro dámy nebo CROSS UP! zóna, ve které se každý den od 18:00 do 20:00 konají tréninky pod vedením kvalifikovaného trenéra.

Pro rodiče s dětmi je pak v rámci centra připraveno již tradičně několik dětských koutků včetně oblíbené Dinozemě nebo hlídaného koutku Avion Junior, kde se o nejmenší návštěvníky centra postará proškolený personál. Rodiče s dětmi mohou využít také rekonstruované hřiště se skluzavkou ve druhém patře jídelní zóny.

V jídelní zóně najdete novou italskou restauraci Pizza Coloseum a na jaře nabídku rozšíříme o novou salaterii, bageterii a fresh bar.

V Avionu je samozřejmostí i dostatek parkovacích míst a relaxačních zón k odpočinku po náročných nákupech. Navíc zákazníci centra mohou během celého roku využít novou šatnu umístěnou v čistírně oděvů Dry Clean u vchodu do hypermarketu Albert.

Podrobnější informace o všech zmiňovaných atrakcích a novinkách najdete na webu www.ostrava.avion.cz.

Foto dne