Nejnovější zprávy: Ve Vítkově hořel rodinný dům, který sloužil jako ubytovna Letenka i pro psa a nahrávací studio v hotelu. Do Ostravy míří Vanessa Mae!

Společnost

Ohlédnutí za skvělou akcí Rainbow Run. Ostrava se oblékla do duhových barev

Poslední květnová sobota patřila v areálu Dolních Vítkovic akci Rainbow Run a Rainbow Fest.

Foto: Rainbow Run

Tento ročník vzrostl počet Duh, jak návštěvníkům Rainbow Runu říká organizátor Roman Fučík, na číslo pět tisíc pět set! Společně se nechali unést bláznivou atmosférou, házením tunami barev a skvělou hudbou.

„Zóny pro dospělé a zóny pro rodiny by však nebyly tak pestré, kdyby se nazepojila řada našich partnerů, jmenovitě děkujeme hlavním partnerům: Malíři Natěrači CZ za kouzelné vypouštění balónků a za plátno, které pomáhá, Its my life za péči v oblasti zdravého stravování, našim Duhám a skvělý přístup, Shisha Original za fantastický servis dýmek a vytvoření perfektního místa pro odpočinek, Rádiu Čas za Oldies Stage a kouzelnou chill out zónu, Revírní Bratrské pokladně za aktivity pro rodiny v rámci své zóny a v neposlední řadě také děkujeme Toman Finance a Baloušek za perfektní spolupráci,“ říká Roman Fučík.

Ročník 2019 Roman velmi chválí a sám si jej konečně po roce příprav užil úplně jako malé dítě. Zároveň také jménem celého organizačního týmu děkuje všem Duhám za jejich přízeň.

Nezapomeňte sledovat instagram @rainbowruncz a facebook https://www.facebook.com/RainbowRunCZ/.

Fotogalerie

Foto dne