Nejnovější zprávy: Slezské zemské muzeum připomene život a módu v Československu Při nehodě dvou aut museli hasiči vyprostit jednoho zraněného

Byznys

Nová firma v centru Ostravy: Barevná ponožkárna SOXIT

Nedaleko centra Ostravy v Tyršově ulici vznikl nový obchůdek - prodejna designových ponožek SOXIT.

„Jsme první designová ponožkárna v Ostravě,“ říká jeden ze zakladatelů firmy Lukáš Chrobáček.

Ponožky jsou vyrobeny z kvalitní česané bavlny a mají unikátní balení (baleny jsou do hedvábného papíru a vloženy do designové krabičky).

SOXIT se zrodil v hlavách tří nadšenců z Ostravy, kteří měli chuť podráždit společnost a naučit lidi, aby se vyhnuli všední nudě. Založli e-shop ( www.soxit.cz) a nedávno otevřeli i kamennou prodejnu.

„Desítky zvědavých očí každý den nakukuje skrz výlohu prodejny a prohlíží si nové neotřelé zboží. Klasické proužky, vtipné bubliny, hravé vlnky nebo vánoční motivy. Sortiment značky je opravdu široký a nové kousky budou rychle přibývat. Každou sezónu bude vládnout i jiná limitka, a vždy bude mít něco do sebe,“ slibují autoři projektu.

„Pro čtenáře Magazínu PATRIOT máme připravený slevový kupon – za mininální objednávku v hodnotě 500 Kč dostanou slevu 100 Kč na nákup. Slevový kód „patriotmagazin“ – lze využít jak při nákupu v e-shopu i v prodejně.

 

 

Fotogalerie

Foto dne