Nekorektní koliba: Rybárna na rynku. Rybárna na rynku? Rybárna na rynku!!!

5.8.2017 08:18 Byznys 0

Kde si dát dobré jídlo a kterému podniku se obloukem vyhnout? Jsme milovníci dobrého jídla, píšeme o restauracích, jak nám zobák narostl. Fandíme šílencům, kteří věří, že se provozováním restaurace mohou uživit, ale štve nás, když někde hostu nedají to, co si zaplatí. Jsme NEKOREKTNÍ KOLIBA!

Nekorektní koliba: Rybárna na rynku. Rybárna na rynku? Rybárna na rynku!!!

Foto: Lukáš Ston

Tohle je pecka, že až se o ní dozví všichni rybmilovní Ostraváci, tak praskne ve švech.

Nenápadný podnik Rybárna na rynku, který sídlí skutečně v Ostravě na rynku, a dokonce na Kuřím, je něco podle gusta nemilosrdných kritiků z řad NEKOREKTNÍ KOLIBY.

Žádný luxus, usedáme těsně po hostech, kteří právě dojedli, na stole je pár drobků a milovník plyše, decentního jazzu a tichého zažívání, by možná malinko zvedl obočí.

Ale to už přichází pohodový chlapík, pro něhož není nic problém, nastaví nám bez mrknutí oka kombinace předkrmů a polovičních předkrmů a hlavních jídel, abychom toho mohli ochutnat co nejvíce, a už za chviličku nosí na stůl.

Kombinujeme stálou nabídku s pokrmy, které tady připravují na každý týden v jiném podání.

Na pokrčený ubrus barvy připomínající těžké závěsy v socialistickém kulturním domě přistane tataráček z lososa a zmizí tak rychle, že má možná pan provozní podezření, zda jsme jím nenakrmili ryby v akváriu, které dělá hostům společnost.

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

Je to ale tak, že byl prostě příliš dobrý pro mlsouny našeho typu, kteří se nestačí ani olíznout, protože přichází další překrm, smažené grundle.

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

Tady už opravdu hrozí konec přátelství do té doby mírumilovných hostů, kteří udělali tu chybu, že si objednali jednu porci pro dva. Osolit, pokapat citronem a hlavně dát pozor na to, aby kolega nesnědl více, než vy…

Koncert, který tady v rybárně nehrají vyfešákovaní filharmonici, ale dobrosrdečný a poctivý šraml, pokračuje kapřími hranolkami. Maso je v těstíčku vláčné a chutné, bez chyby.

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

Ani filátko z bílé ryby s placičkami a hořčičnou omáčkou nepokazí skvělý dojem, a o krevetovém špízu se dá říci jen toto: jíte čerstvost a lehkost, smažené kapří hrancle a grundle jsou vyváženy zase něčím rozhodně zdravým.

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

Platíme, odvalte nás někam stranou, někdy příště nashledanou.

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

FOTO: NEKOREKTNÍ KOLIBA

NEKOREKTNÍ KOLIBA

Admin PATRIOT |

Přečtěte si více z rubriky "Byznys", nebo přejděte na úvodní stranu.

Podobné články

Patriotmagazin.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.