Nejnovější zprávy: Centrem Ostravy prošel první průvod hrdosti gayů a leseb Vítkovické století: Druholigová věčnost trvala skoro třicet let

Společnost

Muž vykradl pekárnu, ještě s pusou od povidel jej chytili policisté

Policejní pes Rey, městské kamery a pusa od povidel - to jsou jednotlivé díly vloupání do pekařství s pozitivním výsledkem, pachatel byl zadržen.

Foto: Archiv

Do hodiny od vloupání, poblíž karvinského náměstí Budovatelů, muži zákona zastavili muže třímajíc tlumok na zádech s věcmi z pekařství. "Hlídka důvodně podezřelého muže nechala pozřít poslední sousto a zadržela," uvedla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Policejní komisař známého recidivistu, jež má v rejstříku trestů celkem 16 záznamů, obvinil z krádeže a soudce ho poslal do vazby.

Dnes už obviněný 37letý muž z Karviné se během sobotní (17.3.) noci vydal do prodejny pečiva. Rozbil skleněnou výplň vchodových dveří a vešel do prodejny, která je v městské části Hranice. Uvnitř odcizil EET pokladnu, tiskárnu shodil na zem a nezapomněl si vzít s sebou i sladké pečivo.

Služební pes zachytil stopu, někteří policisté prohlédli záběry městských kamer, jiní vyslechli svědky, a obviněný může být odsouzen až k tříletému trestu ve vězení.

Foto dne