Nejnovější zprávy: České dráhy zmodernizují vozy pro lokálky v Moravskoslezském kraji ​Kraj opraví 80 kilometrů silnic i 12 mostů. Nejvíce uzavírek bude o prázdninách

Politika

Máme ulhaného, ožralého, nemocného prezidenta. Ale život jde dál

Tak nám zvolili prezidenta, paní Milerová. Zvolil ho lid, přesněji řečeno polovina lidu, a je tím pádem dočista zvolenej.

Tak nejdříve ta špatná zpráva: Po pěti letech, kdy jsme měli na hradě ulhaného, sprostého, občas ožralého a stále více nemocného prezidenta, jsme si mohli zvolit změnu, ale neučinili jsme tak.

Budeme tam tedy nadále mít člověka, který lže o článku Ferdinanda Peroutky, podle se vyjádřil o Dubčekovi, paktuje se s Rusy a Číňany, občas se opije a umí jako jediný na světě vyléčit cukrovku.

Budeme tam mít člověka, který jen v jedné jediné předvolební debatě prokazatelně několikrát před celým národem zalže, ale velká část obelhávaného národa mu znovu ty hlasy dá, protože je „zkušený politik“.

Bože, no právě, ty jeho zkušenosti a pakty s podivnými lidmi, včetně jeho kancléře, jehož chtěl Zeman vyhodit, když si neudělá prověrku, ale nevyhodí ho, protože si ji třeba jednou udělá, udělaly z velké části politiky odporné bahno.

Drahoš nebyl můj favorit pro první kolo, a chápal jsem všechny, kdož volili z nejrůznějších důvodů Topolánka, Fischera či Horáčka.

Možná jsem přišel o pár přátel, ale sorry jako: kdo přes to všechno, co o současné hlavě státu ví, ji znovu volil, ten musel mít nutně zatmění mysli.

Mám pár kamarádů, kteří se mi svěřili, že to Zemanovi hodili. Jsou to pořád přátelé, politika nesmí kamarádství zhatit, ale musím přiznat, že teď se na ně dívám jako na kamarády, o nichž jsem se dozvěděl, že občas močí do umyvadla nebo sem tam lisknou svoji ženu. Jsou to furt kamarádi, ale…

A teď ta dobrá zpráva: hrubo přes dva miliony voličů dalo hlas pro změnu, pro nezkušeného a neobratného, ale slušného a vzdělaného člověka.

To je přece super, ne?!? Nevěšme hlavy, na podzim jsou tu komunální volby, budeme mít opět možnost zvolit lidi, kteří jsou slušní, féroví, pracovití.

Nechci žít v této zemi s prapodivnými týpky, kteří po vítězné volbě Miloše Zemana skandovali a křepčili, s bývalými soudruhy a dalšími podivnými existencemi typu prazvláštního senátora Veleby, a dalšími z okruhu pana Zemana.

Nechci žít ve společnosti, kde, bohužel, například na facebooku, na jeden slušný post typu: Budu volit pana Drahoše, naskáče deset, v nichž pisatelé ihned autorovi tykají a posílají ho do prdele a nadávají mu do toho, co tak často vyslovuje prezident Zeman.

Nebojte se ale, nechci se stěhovat, takhle jim to ulehčit nesmíme – je potřeba neustále podporovat slušnost, vizi, změnu.

Proto berme dnešní výsledek jen jako první krok. Krok ke změně.

Foto dne