Fotogalerie: Takhle řádili špičkoví motokrosaři v Petrovicích u Karviné

17.7.2017 01:22 Společnost 0

Na tradiční přírodní trati v Petrovicích u Karviné se v neděli konal další dílu seriálu "Buksa/Ados Motokros 2017" neboli Mezinárodní mistrovství ČR, jehož průběh a atmosféru svým objektivem zachytil fotoreportér Lukáš Ston.

Fotogalerie: Takhle řádili špičkoví motokrosaři v Petrovicích u Karviné

Další závody v rámci republikového mistrovství v motokrosu se konaly v Petrovicích u Karviné (Foto: Lukáš Ston)

Na trati pověstné svými nástrahami a převraty, které výrazně ovlivňují další průběh republikového šampionátu, se závodníci utkali v celkem čtyřech kategoriích.

Mezi ženami dominovala vedoucí postava dosavadního průběhu celého mistrovství, Němka Steffi Laier. V mužských kategoriích MX1 a MX 2 slavili prvenství Tomáš Šimko a Bence Szvoboda. Veteránskou část vyhrál Martin Žerava.

Organizátoři i fanoušci byli spokojeni jak s kvalitou motokrosařského soupeření, tak s přízní počasí, jelikož po dlouhých čtyřech závodech, co seriálu příliš nepřálo, se letos poprvé odjely Petrovice bez kapky deště. Což mělo přirozeně vliv na velký počet diváků přihlížejících podél trati.

Více už napoví velká fotoreportáž spolupracovníka Magazínu PATRIOT Lukáše Stona.

Tomáš Svoboda |

Přečtěte si více z rubriky "Společnost", nebo přejděte na úvodní stranu.

Podobné články

, , , , , ,

Patriotmagazin.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.