Nejnovější zprávy: Senátor Nytra: Ostrava spí, podívejte se, kde je Brno nebo Katowice Policie pátrá po uprchlém vězni z Ostravy

Společnost

Fotogalerie: Takhle řádili špičkoví motokrosaři v Petrovicích u Karviné

Na tradiční přírodní trati v Petrovicích u Karviné se v neděli konal další dílu seriálu "Buksa/Ados Motokros 2017" neboli Mezinárodní mistrovství ČR, jehož průběh a atmosféru svým objektivem zachytil fotoreportér Lukáš Ston.

Na trati pověstné svými nástrahami a převraty, které výrazně ovlivňují další průběh republikového šampionátu, se závodníci utkali v celkem čtyřech kategoriích.

Mezi ženami dominovala vedoucí postava dosavadního průběhu celého mistrovství, Němka Steffi Laier. V mužských kategoriích MX1 a MX 2 slavili prvenství Tomáš Šimko a Bence Szvoboda. Veteránskou část vyhrál Martin Žerava.

Organizátoři i fanoušci byli spokojeni jak s kvalitou motokrosařského soupeření, tak s přízní počasí, jelikož po dlouhých čtyřech závodech, co seriálu příliš nepřálo, se letos poprvé odjely Petrovice bez kapky deště. Což mělo přirozeně vliv na velký počet diváků přihlížejících podél trati.

Více už napoví velká fotoreportáž spolupracovníka Magazínu PATRIOT Lukáše Stona.

Fotogalerie

Foto dne