Nejnovější zprávy: Vítkovický fotbal oslaví 100 let exhibicí i utkáním v retro dresech Skvělá zpráva! Hokejové mistrovství světa se v roce 2024 bude hrát i v Ostravě

Společnost

Fotka týdne: Mohutný požár průmyslové haly v Kopřivnici

Magazín PATRIOT přichází s rubrikou, ve které chce dát prostor nejen profesionálním, ale i amatérským fotografům. Ty nejzajímavější snímky každý týden v neděli zveřejníme nejen zde na webu, ale i na facebooku Magazínu PATRIOT.

Před měsícem redakci Magazínu PATRIOT zaujala nejvíce fotografie Richarda Piskaly z Ostravy, který zaznamenal svítání na Lysé hoře a před třemi týdny se Fotkou týdne se stal snímek Petra Šiguta, který zaznamenal noční kapli na Radhošti.

Fotkou předminulého týdne se stal snímek Lukáše Stona, který fotografoval vánoční show taneční skupiny Beat up v ostravském Domu kultury Akord a minulý týden se nám v redakci nejvíce líbila fotografie Lukáše Podoláka, který zaznamenal východ slunce z Lysé hory.

Fotkou tohoto týdne je snímek Karla Kudery z Kopřivnice, který zachytil mohutný požár průmyslové haly nedaleko centra města.

Na snímku je patrné, jek velký požár v sobotu večer museli hasiči likvidovat a jak poměrně blízko obytných budov se odehrál.

Foto dne