Nejnovější zprávy: České dráhy zmodernizují vozy pro lokálky v Moravskoslezském kraji ​Kraj opraví 80 kilometrů silnic i 12 mostů. Nejvíce uzavírek bude o prázdninách

Společnost

Další smrtelná nehoda. Motocyklista nepřežil střet s autem

Tři vážné nehody motocyklistů, dva mrtví a jeden vážně zraněný motocyklista - taková je tragická víkendová bilance v Moravskoslezském kraji.

Foto: Hasiči

Nedělní nehoda se odehrála v Opavě-Vávrovicích. Jednotka profesionálních hasičů z Opavy spolu s dobrovolnými kolegy z Opavy-Vávrovic tady zasahovali po střetu osobního automobilu s motocyklem.

Řidič motocyklu nehodu nepřežil. Řidič osobního automobilu byl zraněn.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno krátce po půl sedmé večer. Na místo nehody byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Opava s dobrovolnými kolegy z Opavy-Vávrovic spolu s posádkou Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.

Hasiči zabezpečili oba dopravní prostředky před případným požárem a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny z havarovaných dopravních prostředků.

Po vyšetření příčiny nehody Policii ČR provedli hasiči úklid komunikace po nehodě a asistovali při naložení havarovaných dopravních prostředků na vozidla odtahové služby.

Foto dne