BetX je novým hlavním partnerem MFK Vítkovice

6.9.2017 05:40 Byznys 0

Městský fotbalový klub Vítkovice, účastník druhé domácí nejvyšší fotbalové soutěže, dnes představil nového hlavního partnera.

BetX je novým hlavním partnerem MFK Vítkovice

Marketingový ředitel společnosti 3E Projekt Václav Menšík (vlevo) a předseda představenstva MFK Vítkovice Pavel Filipčík. Foto: Tomáš Svoboda, Magazín PATRIOT

Stala se jím sázková společnost BetX, kterou provozuje ostravská společnost 3E Projekt. „Šli jsme do partnerství hned z několika důvodů,“ řekl marketingový ředitel 3E Projekt Václav Menšík.

„Vítkovice mají tréninkové centrum hned vedle sídla naší společnosti v Ostravě-Jihu, líbí se nám příběh fotbalových Vítkovic, které po krachu zase vstávají z popela, líbí se nám skvělá práce klubu s mládeží a v neposlední řadě chceme potěšit naše sázkaře, fanoušky fotbalu, kteří mají rádi kurzové sázky naší společnosti BetX,“ uvedl Menšík.

Předseda představenstva klubu Pavel Filipčík uvedl, že klub prožívá lepší ekonomické období než to fotbalové. „Jsme za nového partnera rádi a stejně jako poměrně nová společnost BetX chceme i my jít nahoru.“

Václav Menšík ze společnosti 3E Projekt upozornil, že firma chce být dlouhodobým partnerem a stát tak po boku klubu, který chce, alespoň podle svých plánů, být další rok až dva standardním účastníkem druhé ligy a pak se třeba dostat i výše…

Klub dnes na tiskové konferenci představil také nového trenéra – do konce kalendářního roku je jím jmenován Lubomír Adler – jeho pokračování bude záviset na výsledcích klubu ve zbývajících deseti podzimních kolech.

Klub rovněž přivítal dvě hráčské posily – ze Slovácka přichází Tomáš Vasiljev a z Třince Martin Motyčka.

Jaroslav Baďura |

Přečtěte si více z rubriky "Byznys", nebo přejděte na úvodní stranu.

Podobné články

Patriotmagazin.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.